![Festivalului Național Universitar de Gimnastică Aerobică și Dans Polidansfest ” Gineta Stoenescu” Festivalului Național Universitar de Gimnastică Aerobică și Dans Polidansfest ” Gineta Stoenescu”](https://sport.upb.ro/wp-content/uploads/2017/11/cropped-DEFSK-LOGO-UPB.jpg)
Festivalului Național Universitar de Gimnastică Aerobică și Dans Polidansfest ” Gineta Stoenescu”
Departamentul de Educație Fizică și Sport- Kinetoterapie a organizat cea de-a XIII a ediție a Festivalului Național Universitar de Gimnastică Aerobică și Dans Polidansfest ” Gineta Stoenescu” În cadrul acestui eveniment Universitatea Naționala de Știință și Tehnologie Politehnica București a fot reprezentata de 34 studenți, coordonați de catre lect. dr. Grigoroiu Carmen și lect. dr. Mezei Mariana și au obținut Premiul Special al Juriului.
Felicitari tuturor studenților și cadrelor didactice!
![](https://sport.upb.ro/wp-content/uploads/2024/04/Imagine-WhatsApp-2024-04-27-la-14.17.55_0e864ffa-1024x768.jpg)
![](https://sport.upb.ro/wp-content/uploads/2024/04/IMG-20240427-WA0055-1024x622.jpg)
![](https://sport.upb.ro/wp-content/uploads/2024/04/image00001.jpg)
![](https://sport.upb.ro/wp-content/uploads/2024/04/image00015.jpg)
![](https://sport.upb.ro/wp-content/uploads/2024/04/image00013.jpg)
![](https://sport.upb.ro/wp-content/uploads/2024/04/image00045.jpg)
![](https://sport.upb.ro/wp-content/uploads/2024/04/image00039.jpg)
![](https://sport.upb.ro/wp-content/uploads/2024/04/image00030.jpg)
![](https://sport.upb.ro/wp-content/uploads/2024/04/image00032.jpg)
![](https://sport.upb.ro/wp-content/uploads/2024/04/image00018.jpg)